Svet-Stranek.cz
HANDI HELP SERVIS, v.o.s.

Další služby:

Další služby

Dále Vám nabízím tyto služby, které mohou být všechny poskytnuty formou náhradního plnění. Firma je plátcem DPH.

1. Vedení mzdového účetnictví firmy vč. vedení personální agendy zaměstnanců. Vedení daňové evidence, vedení účetnictví.
V rámci této oblasti nabízíme také nový přístup ke zvýšení produktivity stávajících zaměstnanců a to průběžným měřením produktivity pracovní doby. Tento program vychází z předpokladu, že nejlépe rezervy svého procesu zná zaměstnanec a pokud bude správně motivován, má zájem tyto ztráty aktivně odstranit.

2. Poskytování personálního poradenství firmám, ať už v oblasti zaměstnávání osob se zdravotním postižením nebo ve všech oblastech této činnosti firmy. Odborná pomoc při jednání na úřadech, např. úřadech práce, institucích sociálního a zdravotního pojištění. Pomoc při zpracování vnitrofiremních personálních a mzdových dokumentů.

3. Zprostředkování zaměstnání osob se zdravotním postižením. Pokud se firma rozhodne pro zaměstnání osob se zdravotním postižením, nabízíme nalezení vhodné osoby, vhledem k jejímu zdravotnímu stavu, zdravotnímu omezení a vhodnosti pracovních podmínek u budoucího zaměstnavatele.
Představíme také firmě výhody takového to zaměstnání.


Více informací o všech nabízených ostatních službách poskytne:

Ing. Jakub Klus
tel. + 420 603 319 612
e-mail: hhsbohumin@seznam.cz


návštěvníků stránky
celkem200 054
tento týden82
dnes82