Svet-Stranek.cz
HANDI HELP SERVIS, v.o.s.

Vzdělávání zaměstnanců:

Vzdělávání zaměstnanců

Vzdělávání zaměstnanců se zdravotním postižením

V říjnu 2014 se vybraní zaměstnanci firmy HANDI HELP SERVIS, v.o.s. zapojili do projektu Fondu dalšího vzdělávání  s názvem Vzdělávání zaměstnanců se zdravotním postižením, reg. č. CZ.1.04/1.1.00/A5.00001.

Cílem tohoto projektu je zlepšit postavení osob se zdravotním postižením na trhu práce. Projekt je zaměřen na podporu vzdělávání zaměstnanců se zdravotním postižením, na motivaci zaměstnavatelů k aplikování společenské odpovědnosti vůči osobám se zdravotním postižením.
Projekt nabízí celou řadu aktivit, ať už se jedná o samotné vzdělávání zaměstnanců se zdravotním postižením, dále pak poradenský servis, školení personalistů, audity, komunikační kampaň, vytvoření a realizaci informačního systému a webových stránek a vytvoření tematických dokumentů.

V rámci tohoto projektu se chce naše společnost zaměřit na další profesní vzdělávání zaměstnanců z řad osob s těžkým zdravotním postižením s důrazem na odborné vzdělávání těchto zaměstnanců zaměřené na rozšíření stávající kvalifikace.  Jako součásti celkového vzdělávání se chceme zaměřit na dovednosti, které zvyšují udržitelnost zaměstnání a zaměstnatelnost na trhu práce – práce s informačními technologiemi, základní obchodní a komunikační dovednosti.

Ing. Karin Klusová,


návštěvníků stránky
celkem198 137
tento týden44
dnes44